O značce

Basta je mladá značka postavená na dlouholeté zkušenosti s textilní výrobou. Po letech šití na zakázku přišlo rozhodnutí vyrábět pod vlastním brandem. Sortiment byl jasný od začátku, značka se ale rodila nějaký čas, nakonec vznikla z prvních souhlásek dvou pilířů produkce, batohů a stanů. První výrobky pod značkou Basta začaly vznikat v létě 2017, rok na to už se testuje ucelená produktová řada batohů, tašek a doplňků. 
Ty se postupně dostávají na trh a získávají si první zákazníky především originálním designem a vysokou kvalitou zpracování. Vyrábíme výhradně v České republice ve vlastní šicí dílně, stejně tak vývoj a testování probíhá v naší režii. Vysoká kvalita je tak hlavním kritériem, které si při výrobě klademe. 

Naše filozofie

Základ naší filozofie je vysoká kvalita. Při navrhování vybavení uplatňujeme minimalistický přístup se zachováním požadované funkčnosti. Vybavení pro cestování nesnese kompromis, jeho vysoká odolnost a dlouhá životnost jsou pro naše zákazníky důležité vlastnosti, protože si často ke svému vybavení vybudují osobní vztah. Jsme si toho vědomi a naší filozofie se držíme už při výběru materiálů.

Výroba a materiály

Pro výrobu se snažíme maximálně využít materiály od českých výrobců, zároveň používáme nejmodernější textilie s původem v Itálii, Německu nebo USA. Některé tkaniny si necháváme vyrábět na zakázku přímo podle našich požadavků. Hlídáme si nejen kvalitu vlatní výroby, ale i kvalitu všech materiálů a komponentů. Značkové textilie jako Cordura, X-Pac, Polymar, Dyneema a komponenty od YKK, AustriAlpin, Duraflex nebo ITW Nexus jsou pro nás standardem.
BASTA GEAR
 FIREMNÍ PRODEJNA
Gorkého 96/54
BRNO 60200

ÚT-ST 13:00-18:00
PÁ 13:00-16:30
SO-PO ZAVŘENO
FOJTÍK CYCLING CLUB

Loosova 1,
638 00 Brno

+420 724 531 844
[email protected]
www.fojtikcyclingclub.cz
PACKPONY

Otto-Bauer-Gasse 11/3
1060 Wien
ÖSTERREICH

[email protected]
www.packpony.at
GIRON ADVENTURES

Brühl 38,
09111 Chemnitz
DEUTSCHLAND

0371 573 816 40
[email protected]
www.gironadventures.de